Bel of mail ons!
Ook op zaterdag, ’s avonds én deels op zondag bereikbaar!
Lago di Como, Lombardije, Lenno Villa privé zwembad, 17 personen, 9 slaapkamers, 10 badkamers
Het landgoed van Villa La Cassinella is 30.000 m2 en volledig privé. U kunt hier ontspannen in stijl en luxe. De villa is van alle gemakken voorzien en heeft een klassiek Italiaans design. Op het landgoed vindt u een poolhouse dat grenst aan de hoofdvilla. Dit gebouw heeft een bioscoopzaal, een fitnessruimte, een kleine bar en een badkamer. Rondom het verwarmde zwembad staan parasols en ligstoelen. Er is ook een tennisbaan met kunstgras aanwezig.
U wordt ontzorgd door de staf van de villa: privé kok, huishouding, tuinmannen, butlers, conciërge en manager. Er zijn eveneens schippers aanwezig die u begeleiden bij de overtochten. Deze gepassioneerde staf zal u een onvergetelijke Italiaanse vakantie bezorgen. Het hoofdpersoneel woont in een apart gebouw op het landgoed en zal uw privacy uiteraard respecteren.
Villa La Cassinella ligt in Lenno en heeft een centrale ligging aan Lago di Como. U kunt van hieruit alle betoverende plekken en charmante dorpjes rondom het meer ontdekken.
Villa La Cassinella biedt ruimte aan zeventien gasten. Er zijn negen slaapkamers en tien badkamers.
Als u de villa binnentreedt komt u terecht in een elegante marmeren hal met een grote siertrap. Hier vindt u een sfeervolle salon met open haard en een eetkamer met een authentieke houten tafel waar plaats is voor twintig personen. U kunt ontbijten op de terracotta binnenplaats aan de achterzijde. Het grote overdekte terras aan de voorzijde van de villa is een ideale plek om te dineren. U hebt vanaf hier een prachtig uitzicht op Lago di Como.
Op de eerste verdieping vindt u een hoofdslaapkamer met een badkamer, een balkon met uitzicht op het meer en een studeerkamer. U vindt hier ook drie andere slaapkamers. Elke slaapkamer heeft een aangrenzende badkamer.
Op de tweede verdieping vindt u een slaapkamer met aangrenzende badkamer, een familiekamer met woonkamer, een slaapkamer met 1-peroonsbed, een slaapkamer met 2-persoonsbed en een badkamer.
Er is ook een apart gastenverblijf. Dit bestaat uit twee slaapkamers voor vier personen. Het verblijf heeft tevens een terras met uitzicht op Lago di Como.
Het privé zwembad is verwarmbaar en omringd door teakhouten planken, parasols en luxe ligstoelen.
De tennisbaan ligt op een heuvel en is te bereiken met een korte wandeling. Er zijn tennisballen en rackets beschikbaar. Op aanvraag kunt u een tenniscoach inhuren.
In het poolhouse kunt u gebruikmaken van de bioscoopzaal, een fitnessruimte, een badkamer en een bar.
U wordt gedurende uw verblijf ontzorgd door een complete staf. Deze bestaat uit een privé kok, butlers, huishouding, conciërge en manager. Zij komen aan elke wens tegemoet. Voor eten, drinken, bloemen, vervoer, entertainment, evenementen et cetera, worden extra kosten in rekening gebracht. Het hoofdpersoneel woont op het landgoed in een apart gebouw en zal uw behoefte aan privacy respecteren.
De villa is alleen per boot bereikbaar. De schippers begeleiden u bij uw overtochten en ontdekkingsvaarten over Lago di Como.
Kies de maand waarin u deze accommodatie wenst te bezoeken en kies het aantal nachten dat u wenst te verblijven. In de beschikbaarheidstabel verschijnt de juiste maand en de periode die u heeft geselecteerd. Plaats dit groene gedeelte op de data dat u wenst te boeken. Indien deze periode nog vrij is, verschijnt de button “Boek nu” of “Optie”. Bij Ecco Italia boekt u veilig en vertrouwd met SGR garantie.