Villa Zagara Bianca




Deze luxe villa met privé zwembad ligt aan de rand van het charmante dorpje Savaco, in de buurt van Taormina. De villa is omringd door panoramische terrassen met een prachtig uitzicht over het Siciliaanse landschap, de zee en de Etna.
Villa Zagara Bianca
Villa Zagara Bianca heeft een grote buitenruimte met een fantastisch zoutwaterzwembad. Ook is er een eethoek met barbecue en bar, waar u kunt ontbijten, lunchen en dineren. De binnenruimtes zijn gezellig ingericht en van alle moderne gemakken voorzien, zoals airconditioning, machine met was-droogcombinatie, twee vaatwassers, zeven smart-tv’s en een ijsblokjesmachine. Ook is er een kleine wijnkelder aanwezig.
De villa ligt vlak bij de stranden van Santa Teresa di Rica en Sant’Alessio. Andere bezienswaardigheden zijn de badplaatsen Letojanni, Taormina, Giardini Naxos, de Alcantara kloof, de Etna en de historische stad Catania.
| Service | Inclusief | Verplicht | Optioneel | Kosten | Berekening | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Airconditioning | ||||||
| Badlinnen | Midweekse wissel. | |||||
| Keukenlinnen | ||||||
| Badlakens | Wekelijkse wissel. | |||||
| Bedlinnen | Midweekse wissel. | |||||
| Wifi - Internet | ||||||
| GWE | ||||||
| Eindschoonmaak | ||||||
| Babybedje | Op aanvraag. | |||||
| Schoonmaak | Keuken, bad- en slaapkamers, 6 uur per week. | |||||
| Verwarming | ||||||
| Late aankomst | In overleg. | |||||
| Toeristenbelasting | € 1,00 | p.p.p.n. voor maximaal 7 nachten vanaf 12 jaar en ouder contant bij aankomst te ... | ||||
| Borgsom | € 1.000,00 | Per verblijf. | Contant bij aankomst te voldoen. | |||
| Chef service | € 300,00 | Per keer. | Exclusief boodschappen. |
Zoutwaterzwembad
Het privé zwembad is 4 x 12 meter en 1,30 meter diep. Het is open van begin maart tot eind november.
Zeezicht
Vanuit de villa hebt u zicht op zee, deze ligt op 4 kilometer afstand.
Grote buitenruimte
De buitenruimte is groot. De tuin is 2.000 m2 en het terras is 200 m2. Behalve het zwembad vindt u hier een veranda, terras met pergola, barbecue, bar, eethoek en zonneterras.
Buitendouches
Vlak bij de overdekte bar vindt u twee buitendouches. Hier kunt u het zoute zwembadwater van u afspoelen.
Parkeerplaats
De villa beschikt over een grote parkeerplaats waar u gratis kunt parkeren.