Villa La Sassolina




Fraaie villa voor maximaal 9 personen op het prachtige platteland van Toscane.
Villa La Sassolina
Villa La Sassolina is een zeer fraaie villa aan de rand van het dorp Iano, een authentiek Italiaans dorp dat gelegen is op loopafstand van de villa. De villa bevindt zich op een rustige locatie en biedt een schitterend uitzicht over het heuvelachtige landschap van Toscane en Volterra.
Vroeger deed de villa dienst als een schoolgebouw. Dit oude schoolgebouw is onlangs gerenoveerd tot een zeer fraaie villa en biedt momenteel plaats aan maximaal 9 personen. De villa is sfeervol ingericht. Bij de inrichting is gebruik gemaakt van zowel moderne als traditionele Toscaanse elementen. De villa en de tuin worden zeer goed onderhouden.
Vanuit de tuin, waar zich tevens het zwembad bevindt, heeft u een weids uitzicht over de omgeving. Aangrenzend aan het zwembad vindt u een kinderbadje voor de jonge gasten.
De eigenaresse van Villa La Sassolina maakt uw verblijf graag zo aangenaam mogelijk. Zo kunt u bij haar ter plekke services als ontbijt, dagelijkse krant en een oppas regelen.
| Service | Inclusief | Verplicht | Optioneel | Kosten | Berekening | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bed- en badlinnen | Wekelijkse wissel. | |||||
| GWE | Let op: gas wordt apart in rekening gebracht. | |||||
| Badlakens | ||||||
| Babybedje | Op aanvraag. | |||||
| Kinderbed | Tot 14 jaar op aanvraag. | |||||
| Toeristenbelasting | € 1,00 | P.p.p.n. voor maximaal 6 nachten vanaf 14 jaar en ouder ter plaatse te voldoen. | ||||
| Borgsom | € 200,00 | Per verblijf. | Contant te voldoen bij aankomst. | |||
| Eindschoonmaak | € 190,00 | Per verblijf. | ||||
| Airconditioning | € 0,55 | Per kWh. | ||||
| Verwarming | € 4,30 | Per m2. | ||||
| Extra schoonmaak | € 100,00 | Per keer. | ||||
| Huisdier | € 95,00 | Per huisdier per week. | Niet toegestaan in juli en augustus. |
Villa La Sassolina, specialiteiten
Zwembad
In de goed verzorgde tuin bevindt zich het zwembad van Villa La Sassolina Vanad het zwembad heeft u een fantastisch uitzicht over het omliggende Toscaanse landschap. Rond het zwembad zijn er uiteraard ligbedden en parasols. Hier kunt u heerlijk relaxen en van de zon genieten.
Het zwembad bestaat uit 2 delen. Het grootste deel heeft een afmeting van 10x5 meter. Voor de kleintjes is er een kinderbad van 1,5x5. Ideaal om samen met uw kinderen van het zwembad gebruik te maken.
Barbecue
Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van de barbecue.
Wasruimte
Bij de villa is een aparte wasruimte aanwezig. In deze ruimte vindt u een wasmachine, strijkplank en strijkijzer. Tevens is er wasmiddel aanwezig om te wassen.
Het dorpje Iano voor boodschapjes, cappuccino en meer . .
De Villa ligt aan de rand van het kleine dorpje Iano. Op loopafstand bevinden zich bar, restaurant, kleine supermarkt en een krantenwinkel. Perfect om even een caffè of cappuccino te te nemen, een snelle booschap of 's avonds van een Italiaanse diner 'om de hoek' te genieten.
Sport en cultuur in de nabije omgeving
In de directe omgeving zijn er culturele en sportieve mogelijkheden.
Op een op een enkele kilometer nabijgelegen vakantieresort heeft u de mogelijkheid gebruik te maken van tennisbanen en een manege. Bent u een golfliefhebber, dan ligt op 6 kilometer afstand de bekende Toscaanse golfbaan Castelfalfi met een 18 hols en 9 holes baan.
Verder bevinden zich op korte afstand (10 minuten met de auto) van Villa La Sassolina enkele dorpjes waar u de wat grotere boodschappen kunt doen. En uiteraard zijn er vele typisch Toscaanse schattige middeleeuwse dorpjes voor leuke uitstapjes en bezoeken. Zo liggen de bekende dorpen Volterra en San Gimignano op ongeveer 20 kilometer afstand. Dorpjes die absoluut een bezoek meer dan waard zijn.