Villa Cala Mancina




Een prachtige villa gelegen in het westen van Sicilië met een schitterend uitzicht over zee.
Villa Cala Mancina
Villa Cala Mancina is gelegen in het westen van Sicilië nabij het populaire San Vito Lo Capo. De prachtige mediterrane tuin met privé zwembad heeft een schitterend uitzicht over zee en nodigt uit tot heerlijk ontspannen. Het strand en het centrum van San Vito Lo Capo liggen op slechts een paar honderd meter afstand. En de omgeving heeft nog meer te bieden. Zo ligt het Zingaro natuurreservaat vlakbij en mag een bezoek aan de zoutpannen van Trapani ook niet aan je verblijf ontbreken. Culturele uitstapjes maak je naar Marsala en het middeleeuwse dorp Erice of je maakt een excursie naar de Egadische eilanden.
Villa Cala Mancina bestaat uit een hoofdhuis en een bijgebouw. Samen bieden zij plaats aan zes personen. Het interieur is zowel stijlvol als comfortabel en zowel licht als gezellig. Dit huis is onder andere uitgerust met airconditioning, wifi, satelliet-tv en een wasmachine.
Met de schitterende tuin vol palmbomen en kleurige bloemen, een fantastisch uitzicht, meerdere terrassen en een heerlijk zwembad is het eigenlijk de vraag hoeveel tijd je binnen zal doorbrengen. Ontspannen en genieten zijn bij Villa Cala Mancina onlosmakelijk met elkaar verbonden.
| Service | Inclusief | Verplicht | Optioneel | Kosten | Berekening | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GWE | Elektriciteit inclusief tot 300 kWh per week daarna € 0,40 per kWh. | |||||
| Airconditioning | Zie GWE. Inclusief tot 300 kWh per week daarna € 0,40 per kWh. | |||||
| Verwarming | Zie GWE. Inclusief tot 300 kWh per week daarna € 0,40 per kWh. | |||||
| Bed-, bad- en keukenlinnen | ||||||
| Babyset | Een babybedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar. | |||||
| Eindschoonmaak | ||||||
| Wifi - Internet | ||||||
| Schoonmaak | Keuken, bad- en slaapkamers bij een verblijf langer dan 1 week. | |||||
| Badlakens | ||||||
| Wissel badlinnen | Midweekse wissel. | |||||
| Welkomstpakket | Mandje met ontbijtproducten. | |||||
| Borgsom | € 500,00 | Contant te voldoen bij aankomst. | ||||
| Toeristenbelasting | € 2,00 | P.p.p.n. voor maximaal 10 nachten vanaf 12 jaar en ouder contant bij aankomst te... | ||||
| Late aankomst | € 30,00 | Voor late aankomst. | Aankomst tussen 21.00 en 24.00 uur. Alleen in overleg met eigenaar/sleutelhouder... | |||
| Chef service | € 300,00 | Per keer. | Exclusief boodschappen. | |||
| Extra schoonmaak | € 15,00 | Per uur. | Met een minimum van 2 uur. | |||
| Shuttleservice | Per transfer. | Transfer van e/of naar luchthaven. Prijs op aanvraag. |
Zwembad
Villa Cala Mancina heeft een mooi zwembad van 14 meter bij 8 meter, de diepte loopt af van 1,50 meter tot 2,50 meter. Het zwembad is geopend van begin april tot eind november.
Welkomstmand
Bij aankomst in de villa staat er een welkomstmand met ontbijtproducten klaar. Zo hoef je je over de eerste boodschappen alvast niet druk te maken.
Kok aan huis
Wil je je een avond geen zorgen hoeven te maken over het eten en eens lekker verrast worden door een professionele kok aan huis? Dat kan bij Villa Cala Mancina. Voor €200,- (excl. boodschappen) wordt er heerlijk voor je gekookt.
Schoonmaakservice
Tijdens je verblijf in Villa Cala Mancina worden de keuken, badkamers en slaapkamers iedere week voor je schoongemaakt. Dit is net als de eindschoonmaak bij de huurprijs inbegrepen. Eventueel kun je nog een extra schoonmaak laten plaatsvinden. Een huishoudelijke hulp kost €15,00 per uur (minimaal 2 uur).