Casa Maria Luisa




Deze Toscaanse plattelandsvilla met zwembad ligt op de heuvels van het wijngebied de Chianti, een zeer gekend wijngebied in Toscane. Geniet er van prachtig uitzicht op de wijngaarden en het heuvelachtige landschap.
Casa Maria Luisa
Casa Maria Luisa biedt meer dan genoeg comfort en privacy. De villa is stijlvol ingericht en heeft verschillende loungeruimtes waar u zich kunt ontspannen. Buiten vindt u een prachtig zwembad en een grote tuin met barbecue. Het zwembad deelt u met de gasten van de aangrenzende accommodaties. Bij de villa hoort ook een privé terras waar u kunt dineren.
In de omgeving is veel te doen. Zo kunt u genieten van de historische elementen, de gastronomie en de wijnen van de Chianti. Vlak bij de villa ligt Villa a Sesta. Dit is een klein dorp met twee restaurants. Voor een dagje wellness kunt u Rapolano bezoeken. Hier vindt u diverse spa’s. Rapolano ligt op 20 kilometer afstand. De bezienswaardige stad Siena ligt op 23 kilometer afstand.
| Service | Inclusief | Verplicht | Optioneel | Kosten | Berekening | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toeristenbelasting | ||||||
| Babybedje | Op aanvraag. | |||||
| Airconditioning | ||||||
| Wifi - Internet | ||||||
| Bed- en badlinnen | ||||||
| Borgsom | € 200,00 | Per verblijf. | Contant te voldoen bij aankomst. | |||
| Eindschoonmaak | € 80,00 | Per verblijf. | ||||
| Verwarming | € 2,50 | Per m3. | ||||
| Wissel bed- en badlinnen | € 10,00 | Per persoon per wissel. |
Zwembad
Het zwembad is 12 bij 4 meter en 1,2 tot 2 meter diep. Het is geopend van 1 mei tot 15 oktober. U deelt het zwembad met de gasten van de vijf aangrenzende verblijven.
Privé buitenruimte
U hebt een privé buitenruimte waar u kunt dineren.
Eigen parkeerplaats
Voor de villa hebt u een eigen parkeerplaats voor uw auto.
Airconditioning
In de slaapkamers is airconditioning aanwezig die vrij stil is.
Wijnhuizen
In de omgeving kunt u diverse wijnhuizen bezoeken en genieten van de wijnen van de Chianti.