Agriturismo San Donato




Gezellige kleinschalige agriturismo bestaande uit 3 appartementen gelegen in wijnstreek Chianti. Met het dorpje San Donato in Poggio op loopafstand.
Agriturismo San Donato
Agriturismo San Donato in Poggio is een middeleeuws stadje dat zich halverwege Florence en Siena bevindt. Liefhebbers van geschiedenis kunnen het bijna niet beter treffen dan deze sierlijke Agriturismo San Donato met drie recent gerestaureerde appartementen.
Ook fijnproevers mogen hier graag komen. De eigenaren produceren Chianti Classico wijn en verse olijfolie. Agriturismo San Donato is dan ook omgeven door wijn- en olijfgaarden. De eigenaren organiseren op aanvraag proeverijen.
Wanneer u de Italiaanse keuken wat meer wilt verkennen kunt u terecht in het dorpje San Donato. Daar zijn pizzeria’s, restaurants en allerlei soorten authentieke winkeltjes te vinden. Iets verder weg is San Gimignano (18 km), dat dankzij haar beroemde torens, ook wel het Manhattan van Toscane wordt genoemd.
U kunt natuurlijk ook op de boerderij zelf de dag prachtig doorbrengen. Er is een grote privé tuin, uitgerust met tafels, stoelen, een parasol, en bovenal een zwembad (6 x 12 x 1,40 meter). U kunt ook zwemmen in het meer dat bij het landgoed hoort. Deze kunt u bereiken via door groene natuur omgeven wandelpaden.
| Service | Inclusief | Verplicht | Optioneel | Kosten | Berekening | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bed- en badlinnen | Eerste set. | |||||
| Wifi - Internet | ||||||
| Toeristenbelasting | € 1,50 | p.p.p.n. voor maximaal 7 nachten vanaf 14 jaar en ouder contant bij aankomst te ... | ||||
| Verwarming | Naar verbruik. | |||||
| Babybedje | € 30,00 | Per stuk per week. | Op aanvraag. | |||
| Huisdier | € 40,00 | Per huisdier per week. | Op aanvraag. | |||
| Late aankomst | € 50,00 | Voor late aankomst. | Alleen in overleg. | |||
| Gebruik centrale wasruimte | € 8,00 | Per gebruik. |
Wijnproeverij
Op aanvraag organiseren de eigenaren diners en proeverijen van de producten van hun wijn/olijfgaard. De eigenaren maken hier graag een speciale gelegenheid van. Zo worden de gasten verwelkomd in een grote zaal die hier speciaal voor ingericht is.
Zwembad
Er is een gemeenschappelijke zwembad. De afmetingen hiervan zijn 6 x 12 meter, met een maximale diepte van 1,40 meter. Het zwembad is geopend van 1 juni t/m 30 september.
Meertje
Via een prachtig natuurpark kun je het meertje bereiken dat bij het landgoed hoort.
Torens
San Gimignano (12 km), het ‘Manhattan van Toscane’, staat bekend om haar torens die tussen de 12de en 14de eeuw door rijke families zijn opgetrokken. Hoewel deze gebruikt werden als woning en ter verdediging, dienden ze vooral als prestigeobject. Op haar hoogtepunt had de stad 72 torens. Nu zijn er nog maar 14 torens. U kunt ook een langer reisje naar Pisa (95 km.) ondernemen, wanneer u uw torens liever scheef heeft.