• Italië specialist
  • Persoonlijk reisadvies
  • Accommodaties persoonlijk bezocht
  • SGR deelnemer
Bekijk foto's
Weather data is NOT cached!

Villa Poggio Casale

Lago di Chiusi, Toscane, Chiusi Villa privé zwembad, 9 personen, 3 slaapkamers

weather Chiusi 12 C°
(1 reviews )

Op de locatie

  • Fietsen
  • Barbecue
  • Internet
  • Koffiezetapparaat
  • Open haard
  • Oven
  • Panoramisch uitzicht
  • Patioterras
  • Privé zwembad
  • Vrijstaande Woning
  • Wifi
  • Buitendouche
  • Koel-vriescombinatie
  • Satelliet TV
  • Televisie
  • Vaatwasser
  • Fornuis op gas
  • Pergola terras
  • DVD speler
  • Uitzicht op meer

In de omgeving

  • Golf < 30 km
  • Restaurant < 20 min. loopafstand
  • Stad/dorp < 5 km
  • Treinstation < 30 km

Beschrijving

Villa Poggio Casale

Villa Poggio Casale is een authentiek Italiaans landhuis en ligt op een grondgebied van maar liefst 3.500 m2, aan tuin geen gebrek. Kenmerkend voor Poggio Casale is de rustige en fraaie ligging op enkele tientallen meters van Lago di Chiusi. Dit meer ligt op de grens van Toscane met Umbrië. De villa ligt nog net in Toscane.

De villa is uiteraard geheel vrijstaand en is geschikt voor maximaal 9 personen. Maar buiten het hoogseizoen wordt de mogelijkheid geboden om er te verblijven vanaf bijvoorbeeld 5 personen. Haast vanzelfsprekend beschikt Villa Poggio Casale over een privézwembad. Over de ligging is goed nagedacht. Enigszins afzijdig van het huis heeft u er een geweldig zicht op het Lago di Chiusi. Het is een zalige plek om er in de hitte van de dag te genieten van een duik in het zwembad of in de avonduren weg te dromen met een ondergaande zon die speelt met de kleuren van het landschap. Vergeet u niet uw wijntje mee te nemen naar het zwembad.

Ook de ligging dichtbij de Autostrada del Sole, die loopt tussen Florence en Rome biedt veel mogelijkheden. U kunt zo gemakkelijk diverse plaatsen in het fraaie Toscane bezoeken. Ook Umbrië ligt letterlijk om de hoek. Fraaie plaatsen als Castiglione del Lago, gelegen aan het Lago di Trasimeno, de kleine bergdorpjes als Panicale, Panicarola en Agello zijn absoluut de moeite waard om tijdens uw vakantie aan te doen. En niet te vergeten de steden Perugia en Assisi op iets grotere afstand.

Lago di Chiusi biedt de mogelijkheid tot het maken van een leuke boottocht. Het meer is een rustplaats voor trekvogels vanuit Afrika richting het Scandinavische gebied en weer terug. Ook wandelen, fietsen en paardrijden in de omgeving zijn een mooie ervaring. U kunt vele kilometers over de onverharde wegen afleggen in volmaakte rust. Villa Poggio Casale is met recht een plek om vakantie te houden en tot rust te komen.

De beschrijving van Villa Poggio Casale

Het landhuis op de heuvel, dat is de letterlijke vertaling van Villa Poggio Casale. Het huis dateert uit de 18e eeuw en ligt op een soort terp bij het Lago di Chiusi. In de ruime tuin om het huis hoort u de vele vogels. Deze komen langs op hun vlucht van Noord-Europa naar Afrika om te overwinteren en vice versa. Het huis is met zorg en aandacht voor de oorsprong van het huis geheel gerestaureerd en binnen mooi en sfeervol ingericht in diverse rustige pasteltinten.

De indeling van Villa Poggio Casale (7+2; 132 m2)

Via een klassieke lange oprijlaan komt u aan bij Villa Poggio Casale. U betreedt de villa, bestaande uit een begane grond en een eerste verdieping, via een statige buitentrap. Aangekomen op de eerste verdieping heeft u via de hal toegang tot de keuken en de woonkamer. De woonkamer heeft een fraaie open haard, een bank en enkele relaxfauteuils. Er is een separate gezellige keuken met de mogelijkheid te ontbijten en te dineren. De keuken beschikt over een 4-pits fornuis, een oven, een koelkast met aparte vriezer en een vaatwasser. Poggio Casale beschikt over drie slaapkamers elk met een eigen badkamer. Twee slaapkamers hebben elk een 2-persoonsbed en één slaapkamer beschikt over een 1-persoonsbed en op de entresol 2 losse bedden. Ook is er een aparte wasruimte. Buiten ontbreekt het uiteraard niet aan een heerlijk terras in de zeer ruime tuin om het huis heen. In deze ruime tuin ligt op enige afstand van Poggio Casale het fraai gelegen zwembad met uitzicht over het Lago di Chiusi. Ook parkeerplaatsen zijn aanwezig. Buiten het hoogseizoen is er de mogelijkheid het huis te huren voor een kleiner gezelschap vanaf 4 tot 5 personen.

Specialiteiten

Zwembad

Vanuit het zwembad heeft u een prachtig uitzicht. Bij het zwembad zijn ligstoelen en parasols aanwezig waar u natuurlijk gebruik van kunt maken. U kunt hier genieten van een rustige dag in de tuin.

Historische steden

Vanuit deze leuke locatie kunt u vele steden in Toscane bezoeken. Zo vindt u dichtbij de steden Montepulciano, Chiusi en Cortona. Iets verder weg maar toch goed bereikbaar liggen Siena, Arezzo en Perugia. Met de auto, of beter met de trein, is ook een bezoek aan Rome of Florence een goed idee.

Olijfolieproeverij

Ieder maandag wordt er aan het eind van de middag een olijfolieproeverij georganiseerd. Het doel van de proeverij is om u kennis te laten maken met de karakteristieke smaken van olijfolie uit verschillende streken.

Natuurschoon

In de omgeving van Villa Poggio Casale kunt u heerlijk wandelen, fietsen of de regio verkennen te paard. Ook is het een leuk idee om een boottocht te maken op het Lago di Chiusi en vogels te observeren in dit prachtige natuurgebied.

Welkomsmand

Bij aankomst vindt u een welkomstmand met lokale biologische producten.

 

Bekijk beschikbaarheid, neem een optie of boek direct

Hoe werkt het?

Kies de maand waarin u deze accommodatie wenst te bezoeken en kies het aantal nachten dat u wenst te verblijven. In de beschikbaarheidstabel verschijnt de juiste maand en de periode die u heeft geselecteerd. Plaats dit groene gedeelte op de data dat u wenst te boeken. Indien deze periode nog vrij is, verschijnt de button “Boek nu” of “Optie”. Bij Ecco Italia boekt u veilig en vertrouwd met SGR garantie.

Services

Need to see

Florence

Wereldberoemd is de artistieke stad Florence. Vele kunstenaars, beeldhouwers, architecten en intellectuelen hebben deze stad tijdens de Renaissance gevuld met schitterende gebouwen en kunstwerken. Natuurlijk bezoekt u de Ponte Vecchio, de brug over de Arno, het Palazzo Pitti, maar ook het middelpunt van de stad, de Duomo met de Campanile. Zeker de moeite waard is een bezoek aan de Uffizi, één van de belangrijkste kunstmusea van de stad.

Lucca

De stad Lucca heeft een rechthoekig stratenpatroon zoals de voormalig Romeinse nederzetting. De stad is goed te voet te bezichtigen omdat verkeer zoveel mogelijk buiten de stad wordt gehouden. Op de plaats van het Romeinse forum staat nu de San Michele in Foro. Ook erg mooi is de kerk San Frediano. In het centrum van Lucca vindt u het geboortehuis van Puccini, de beroemde componist. In de Via Fillungo kunt u heerlijk winkelen en slenteren tussen winkels die versierd zijn in Art Nouveaustijl.

Cortona

De door de Etrusken gestichte stad is niet alleen één van de oudste steden maar ook één van de meest schilderachtige, met zijn wirwar aan oude straatjes, steegjes en gebouwen. De stad heeft diverse mooie musea die zeer de moeite waard zijn om te bezoeken indien u van kunst houdt.

Volterra

Volterra is gelegen op een plateau waardoor het een zeer mooi uitzicht heeft op de heuvels rondom. Grote delen van de oude Etruskische muren staan nog overeind. Veel van de oude Etruskische voorwerpen kunt u bekijken in het Museo Gaurnacci. De Duomo heeft een zeer mooie preekstoel met gebeeldhouwde panelen. De stad is bekend om zijn ambachtslieden die al 2500 jaar beelden snijden van de plaatselijke albast.

San Gimignano

De dertien torens, in de twaalfde en dertiende eeuw gebouwd door adellijke families, domineren het mooie silhouet van San Gimignano. Het middeleeuws aanzicht van de stad is sindsdien nauwelijks veranderd. Van de torens is alleen de Torre Grossa voor publiek geopend. Mooi zijn ook het Collegiata, het Palazzo del Popolo en het Palazzo Vecchio del Podesta met waarschijnlijk de oudste toren.

Reviews

Allereerst zijn we zeer gastvrij ontvangen. Verder een leuk en ruim verblijf. We verbleven in het najaar, waardoor het zwembad helaas al gesloten was. Jammer want we troffen een mooie week met heerlijke temperaturen (om o.a. te zwemmen).
Het verblijf ligt in een rustige omgeving met een prachtig uitzicht op het Lago di Chiusi. Op loopafstand ligt een restaurantje waar heerlijk gegeten en gedronken kan worden. In het plaatsje Chiusi (ongeveer 15 minuten rijden) zijn meerdere eetgelegenheden, supermarkten, etc. te vinden. Vanuit het verblijf zijn plaatsen als Perugia, Siena, Orvieto met een uurtje rijden te bereiken. In de directe omgeving zijn veel mogelijkheden om te wandelen of te fietsen of kleine(ere) stadjes te bezoeken.
Het verblijf is sober, maar wel van alle gemakken voorzien. 3 Slaapkamerd met (kleine) badkamer, een ruime keuken en een woonkamer met haard. Er is een wasruimte en er zijn fietsen beschikbaar. Rondom het verblijf is een wijds uitzicht en veel privacy.
Wij hebben hier 5 nachten verbleven en als het mogelijk is komen we ooit weer terug.

- Pascal -

Ecco Italia nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de nieuwste accommodaties, acties, last minutes en tips van Ecco Italia!