Bel of mail ons!
Ook op zaterdag, ’s avonds én deels op zondag bereikbaar!
Residence La Collinetta is onderdeel van Residence La Collina. Residence La Collina bestaat het 2 hoofdgebouwen met in totaal 15 appartementen. Het op het terrein laagst gelegen derde witte gebouw La Collinetta is enkele jaren later gerealiseerd en omvat 3 moderne appartementen en beschikt over een eigen zwembad. Elk van de appartementen heeft een eigen terras met vrij en fraai uitzicht over het Lago di Como en de tegenoverliggende bergen. Een heerlijk plaatje om bij te ontbijten, te dineren en te relaxen. Residence La Collinetta is het rustigste deel van deze residence en biedt daarom ook de meeste privacy.
Residence La Collina en La Colinetta liggen in het dorpje Vercana, een schilderachtig dorpje aan de west kant van het Lago di Como. Het dorpje ligt op 3 kilometer afstand van het meer. Vercana heeft een adembenemend uitzicht over het zuiden van het meer en op de bergen. Dit geeft het stadje een charmant uiterlijk.
Klik hier voor een overzichtsplattegrond van Residence La Colina.
Klik hier voor meer informatie over de andere 15 appartementen op dit kleine gezellige vakantiecomplex aan het Lago di Como
De 3 appartementen van Residence La Collinetta zijn allemaal 52 m2 groot en compleet ingericht. Ze beschikken over verwarming, satelliet tv, internet via de kabel lakens, handdoeken en een gemeubileerd terras elk met schitterend uitzicht over het Lago di Como. De keukens zijn goed uitgerust en beschikken over een 4-pits inductiekookplaat, koelkast en vaatwasser. Er is voor alle gasten een gemeenschappelijke wasruimte aanwezig. Hier bevinden zich een wasmachine en droger. In het centrale gebouw is het ook mogelijk om uw sportuitrusting onder te brengen.
Alle appartementen beschikken over een vaatwasser.
Alle drie de appartementen van Residence La Collinetta zijn vergelijkbaar aan elkaar en ook even groot, ze meten 52 m2. Ze beschikken over een woonkamer met keuken, een ouderslaapkamer, een kinderslaapkamer met twee enkele bedden en een badkamer met douche, bidet en toilet.
Het appartement Margherita, kijkend vanaf het zwembad naar de appartementen, ligt rechts in La Collinetta, Margherita links en Girasole in het midden. De terrassen zijn volledig gemeubileerd en van Orchidea en Margherita 45 m2 groot, het terras van het tussenliggende appartement Girasole is 30 m2 groot.
Het zwembad van La Collinetta kijkt uit over het Comomeer. Het is een zogenaamd infinity zwembad gemaakt van glas met een geïntegreerde jacuzzi. Op de ligbedden naast het zwembad kunt u heerlijk van de zon en het prachtige uitzicht genieten.
Aanwezig op het terrein van Residence La Collina zijn een BBQ plek en voor de kleintjes een kinderspeelplaats.
Lago di Como is adembenemend mooi. Het is een perfecte plek om water sport uit te oefenen, zoals zeilen en windsurfen.
Wandelen in de bergen is hier zeker een aanrader. Het is een heerlijke manier om van de omgeving te genieten. U kunt ook een mountainbike huren voor meer avontuur.
Kies de maand waarin u deze accommodatie wenst te bezoeken en kies het aantal nachten dat u wenst te verblijven. In de beschikbaarheidstabel verschijnt de juiste maand en de periode die u heeft geselecteerd. Plaats dit groene gedeelte op de data dat u wenst te boeken. Indien deze periode nog vrij is, verschijnt de button “Boek nu” of “Optie”. Bij Ecco Italia boekt u veilig en vertrouwd met SGR garantie.