Bel of mail ons!
Ook op zaterdag, ’s avonds én deels op zondag bereikbaar!
Casa Bella lago di Como. De naam zegt het al volledig. Mooi huis gelegen aan het Lago di Como. Er worden twee nieuwe appartementen aangeboden, beide met 2 slaapkamers.
Casa Bella lago di Como ligt aan de rand van het gezellige dorpje Argegno. Maak de korte wandeling naar het sfeervolle boulevardje met barretjes en restaurantjes en geniet van van een espresso, lunch of siner met uitziocht over het Lago di Como.
Een dagje uit? Er is genoeg te doen. Bezoek de stad Como op 22 kilometer of Lugano op 35 kilometer. Zelfs een dagje shoppen in Milaan behoort tot de mogelijkheden.
Er is een gemeenschappelijk zwembad met ruimte rondom om heerlijk te zonnen en van het uitzicht te genieten op het imposante berglandschap en het Lago dio Como.
Er worden twee appartementen aangeboden. Beide appartementen beschikken een woongedeelte, 2 slaapkamers waarvan één met 2-persoonsbed, een keuken en badkamer met douche. Het woongedeelte beschikt over een sofabed geschikt voor 2 volwassenen of kinderen. De keukens zijn goed uitgerust met koelkast, 4-pits kookplaat en oven en vaatwasser en koffiezetapparaat en waterkoker. De appartementen beschikken verder over een wasmachine, satelliet TV met flatscreens en Wifi.
Beide appartementen beschikken over een volledig gemeubileerd terras om buiten te ontbijten, lunchen of dineren met uitizcht over het Lago d Como.
Het grote zwembad van Casa bella Lago di Como met een afmeting van 12 x 5 meter en een diepte van 1,00 tot 1,40 meter heeft een fantastisch uitzicht op het meer en de omliggende bergen. Rondom staan comfortabele ligbedden en er is ook genoeg ruimte op het gazon. Het zwembad is open van 08.00 - 19.00 uur. Een badmuts is niet verplicht.
OP 200 meter van Casa Bella ligt een kinderspeeltuin.
De omgeving rond Casa Bella Lago di Como leent zich uitstekend voor prachtige fietstochten langs het meer en door de bergen. Vanwege de hoogteverschillen zijn elektrische mountainbikes hiervoor het beste geschikt. U kunt deze bij de accommodatie huren.
Bij Casa Bella Lago di Como kunt u op eigen terrein gratis parkeren. Vanaf de parkeerplaats heeft u gemakkelijk toegang tot het appartement.
Kies de maand waarin u deze accommodatie wenst te bezoeken en kies het aantal nachten dat u wenst te verblijven. In de beschikbaarheidstabel verschijnt de juiste maand en de periode die u heeft geselecteerd. Plaats dit groene gedeelte op de data dat u wenst te boeken. Indien deze periode nog vrij is, verschijnt de button “Boek nu” of “Optie”. Bij Ecco Italia boekt u veilig en vertrouwd met SGR garantie.
Dit is de grootste stad aan het Comomeer en tevens de hoofdstad van de provincie Como. De stad kent vele smalle straatjes, monumenten en karakteristieke bezienswaardigheden. Het oude stadscentrum ligt direct aan het meer en is omringd door een originele stadsmuur.
In dit dorp kunt u leuk wandelen en zijn er goede restaurants te vinden. Het dorp is bekend vanwege de super-de-luxe villa die er staat: Villa d’Esta. Veel beroemdheden hebben al verbleven in de villa, maar ook voor toeristen is het te bezoeken.
Wereldwijd is deze stad bekend geworden, omdat het diende als toneel van “I Promessi Sposi”. Dit is een historische roman geschreven door Allessandro Manzoni. In deze stad is zelfs een interessante wandelroute die vernoemd is naar Manzoni. Tijdens deze wandelroute komt u langs alle plekken die een hoofdrol spelen in dit meesterwerk.
Dit schilderachtige dorp Varenna ligt tegen de rotsachtige, oostelijke oever van het Comomeer. Dit typisch Italiaanse dorpje is erg populair vanwege de oude huizen, nauwe steegjes, mooie uitzichten en uitnodigende promenade.
De populairste bestemming aan het Comomeer is Bellagio. Dit stadje heeft een prachtige ligging op de plaats waar het meer zich opsplitst in twee armen. In het eeuwenoude centrum ziet u nog veel terug van de oorspronkelijke Romeinse nederzetting.
Dit stadje vindt u aan de westoever van het meer. Het stadje is opgedeeld in twee delen: een oud gedeelte met gezellige middeleeuwse steegjes en een nieuw deel aan het meer. Het nieuwe deel is toeristisch en de gebouwen hebben een negentiende-eeuwse architectuur.